Před a po

Krásný večer za mlhou hustou tak, že by se dala krájet :))

Při tomto chladném podzimním dni mě napadá spousty věcí, které bych ráda udělala, dala na svůj blog. Jste na tom stejně? Máte v tomto období také přemýšlivou náladu?

 Já jsem si totiž uvědomila, že tu nemám žádné fotky našeho domečku, kde by bylo vidět více než dekorace :) Miluju detaily a postuji hlavně ty, to už víte. Rozhodla jsem se tedy, že ukáži pár fotek, které jsem fotila v průběhu proměny našeho domu. Není jich moc, protože s prckem jsem se na baráček tolik nedostala, ale rozdíl vidět je a to je důležité. Když to takhle zpětně vidím, musím uznat, že jsme tu udělali opravdu hodně práce (hlavně tedy manžel :-)) a jsem na to (na něj :-)) velmi pyšná. A dokud to nebude dokonalé, ještě nás spousty práce čeká, ale v porovnání s tím, jak to tu vypadalo předtím, už je to nic.

Dům byl zařízen draze, ale naprosto bez vkusu (hlavně tedy toho mého :-)). Největším strašákem byly, a stále vlastně jsou, koupelny. Ty jsme ale ZATÍM nechaly tak, jak jsou. Rozhodli jsme se hlavně pro změnu podlah a koberce v dětském pokojíčku. Dle ohlasů jsme asi vybrali dobře - alespoň tomu věřím :) Zpětně si říkám, zda by nebyla světlá podlaha lepší i v chodbě, ale na druhou stranu, ten kontrast bílé zdi a tmavé podlahy, také není k zahození. Spíše uvažuji z praktického hlediska. 
Podlahy jsme vybírali opravdu dlouho, nevěděli jsme zda je lepší dřevo, laminát či vinyl. Nakonec to vyhrál vinyl a jsme moc rádi, dřevo jsme dali pouze na schody a to z toho důvodu, že se nám nelíbilo zakončení hrany u vinylu. Co se týče barev, bylo nám dopředu jasné, že chceme světlý obývak a tmavou chodbu a věřte mi, že sehnat pěkný světlý (až bílý) dekor je docela fuška :) Nakonec jsme sehnali od firmy QuickStep - ten jediný splňoval nároky nás obou :)

A teď už dost kecání, tady jsou slíbené fotky - věřím, že nás také pochválíte :) 


Mějte se krásně!

Vaše Teru
1. Stav při převzetí domu
2. Průběh rekonstrukce
3. A hotovo :)

5 komentářů:

  1. Krása! Krasko! :-* to musela být fuška :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Už jsem ti to psala, tak víš... Tu červenou stěnu bych nevystála ani jeden den:-D. Jste borci a ty jsi moc šikovná, jen tak dál! Těším se na další inspiraci;-). Btw, máme stejnou kuchyň, jen s jinou pracovní deskou:).

    OdpovědětVymazat

Instagram