Zima nebo jaro?

Aneb cítím jaro :)

Tak jak se Vám líbí letošní ZIMA? Nic moc, že? Kde jsou ty časy, kdy to venku vypadalo jako z pohádky o Mrazíkovi. Všude bílo, stromy nádherně obsypány sněhem a na loukách a polích stopy lesní zvěře. Dospělí zachumlaní v bundách, děti v kočárcích či kombinezkách a každý z nich má červený nos :) To je pro mě ta pravá zima, i když nepatří mezi mé nejoblíbenější roční období. Ale když už zima, tak se vším všudy co k tomu prostě patří.

Vzhledem k počasí venku - nevím jak u Vás, ale u nás teď každé ráno svítí sluníčko, a mě to prostě připomíná JARO.

Tak jsem se rozhodla, že je ten správný čas na jarní inspiraci pro Vás. A i kdyby mi to počasí zase nějak chtělo zkazit a rozhodlo se, že zima ještě bude, tak má smůlu, mě nezastraší :))
Doma už po zimní výzdobě není skoro ani památky, nechala jsem pouze mé věrné papírové stromečky, polštářky se zvěří a tis v designovém sáčku uashmama. 

V hlavě si tvořím náš jarní dům, ale jak už mě znáte, vše bude velmi jednoduché, zatím se hodně soustředím na hyacinty a tulipány. Což můžete vidět i v mé inspiraci, kterou jsem si pro Vás připravila a objevila na Pinterestu. Doufám, že se Vám můj výběr bude líbit a trochu Vás inspiruje.

P.S. Na Velikonoce také myslím, nebojte, ale na ty je ještě čas :)


Mějte se krásně.

Vaše Teru

1 komentář:

  1. U nás je v posledních dnech ošklivo. Stále mlha, není vidět na krok...:/
    Zvu vás všechny na mou Giveaway o voňavé ceny :-)

    OdpovědětVymazat

Instagram