Střípky z Instagramu


Dobré ráno, tak jak se máte? Je u Vás vše v pořádku? U nás už naštěstí ano a jsem za to moc ráda! Všechno zlé je k něčemu dobré!

Dnešní počasí mi k foceni domečku moc nepřeje a tak jsem se rozhodla, že pro Vás zase vytvořím střípky z mého Instagramu. Doufám, že i tak Vám udělám radost!

Kdo má Instagram v mobilu, víte, jak je lehké mu naprosto propadnout :) V mém sledování se pohybují hlavně skandinávské sousedky a jejich nádherná bydlení - ale s tím jste u mne určitě počítali, že? Ale Instagram není jen o úžasném bydlení, najdete tam i stylové maminky stylových dětí a na ty se také moc dobře kouká, až člověk kolikrát přemýšlí jak to všechno zvládají, zda mají chůvu atd atd.. Někdy je to sice náročné, to ano, ale jinak je naše dítě opravdu zlaté, takže já si raději nestěžuji :)

Někde jsem četla, ze je instagram přehlídka dokonalých životů, co si o tom myslíte vy? Svým způsobem to tak opravdu je, většina fotek je opravdu dokonalých a ruku na srdce - kdo by sdílel domácí nepořádek, upatlané dítě od čokolády a kuchyň špinavou od vaření? Každý se určitě rád pochlubí svým úžasným životem, svým čistotným dítětem a Instagram k tomu dává tu nejlepší příležitost.

A co vy, máte instagram, nebo už jste o něm alespoň slyšeli? Přemýšlíte, že si ho také založíte?


Mějte se krásně!!


Vaše Teru
3 komentáře:

 1. Tak Skandinávie je jinej svět, to za prvý:). Tam je ta životní úroveň fakt jiná, pochybuju, že ty ženský samy uklízejí a tak podobně. Ale jinak Insta vášeň sdílím, sleduju podobný tváře a taky mají můj obdiv, ale jasně, odpověděla sis sama, každý ukazujeme jen to, co chceme - a podle toho je třeba to brát. Jinak jsem moc ráda, že jste to zvládli! I ty máš můj obdiv, jsi skvělá a statečná máma!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je, ale vzdy je vse na úkor něčeho jiného, o životni úrovni toho vim hodne, kdyz jsme se tam meli stěhovat :) ale to neni jen Skandinávie, sleduji i holky z USA a je to samy :) jinak moc dekuju!! Ale obdiv by mel dostat spis Maty, i kdyz ja jsem si tam taky vytrpela sve :/

   Vymazat
  2. No my jsme taky různě přemejšleli a Skandinávie mě lákala, ale teď už díky tomu odebírání dětí vůbec:-D. Maty je pohodář a to je hned znát! Šikula.

   Vymazat

Instagram