Baby room


Zdravím při zataženém čtvrtečním dni, trochu změna po těch nádherných dnech, že? 

Přiznám se, že mě sluníčko neskutečně nabíjelo a teď si připadám jako přejetá kombajnem :)
Ale je jasné, že za chvilku budu mluvit jinak, stačí vzpomínka na první těhotenství v 36st vedrech a rosí se mi čelo, ale věřím, že to bude trochu jiné, vzhledem k zahradě a bazénu, který nám tu rozhodně nesmí chybět!

Půlka těhotenství je již za mnou a já pomalu přemýšlím jak bude vypadat baby pokojík pro mne a miminko (ano, v prvních měsících budu spát mimo ložnici, manžel špatně spí a je potřeba aby byl do práce fit). Pokud bude náš druhý chlapeček stejně hodný a spavý jako ten první, jsem v ložnici brzy zpět. Ale přiznám se, že představa jiného miminka je pro mne děsivá :))

Pokojík bude v barvách šedé, bílé, černé a doplňkové mint - pro holčičku jsem měla připravenou soft pink. Asi jako každá maminka jsem si holčičku moc přála, ale nedá se nic dělat :)
Na mint vlně jsem ujížděla už u malého a proto nevidím jediný důvod proč to měnit, protože nemám ráda rozdělování pohlaví na modrou a růžovou - i když ani to občas nepomůže a lidi si děti pletou s opačným pohlavím.

Všímáte si, že pořád uhýbám od tématu? Takže už konec kecání a přidávám inspiraci pokojíku a mnou vytvořenou koláž na Polyvore jak by to cca mohlo vypadat u nás.


Vaše Teru
A zde je má koláž.

baby room

3 komentáře:

 1. Terezko, proč jsi nám ještě neukázala Matýskův pokoj? Myslím si, že je to super námět pro článek, hmm?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Verunko, protože ten ještě není uplně hotový :-) ale určitě to chystám - časem :)

   Vymazat
  2. Těším se!!! Bude to námět na hezký článek ;-)

   Vymazat

Instagram