Jídelna

Dnes přicházím s článkem o naší jídelně.
Využila jsem o víkendu uklizeného domu a hned mě napadlo, že bych mohla napsat pár informací, jak jsme přišli k našemu stolu - protože mi od vás často chodí dotazy právě na něj.

Stál trochu nervů, ale nelituji! Když jsme dům zařizovali, věděla jsem, že tu chci mít velký stůl - prostor na to je a časem nás bude ještě o jednoho navíc, tak proč toho nevyužít.
Jenže najít ten dokonalý v takovém rozměru, který chceme, to byl docela oříšek.
Líbili se mi stoly od TON, ale částka za ně už se nám zdála moc vysoká. A pak jsem náhodou dostala tip na jednu firmu na Slovensku - http://www.karpis.sk/.

Velmi nás jejich nabídka zaujala, mohli jsme si přesně vybrat jaký chceme a z čeho. A tak jsem je hned kontaktovala s prosbou o cenovou nabídku.
Ta přišla o pár dnů později, nicméně se našla komplikace - nedoručují do ČR. Byla jsem zklamaná a měla pocit, že jsem zase na začátku. Ale nechtěla jsem to jen tak vzdát a tak jsem začala obvolávat všechny kurýrní společnosti, bohužel s neúspěchem. Stůl o rozměru 200 cm x 90 cm nám nikdo nechtěl dovézt. Měla jsem najednou pocit, že ten dokonalý stůl nikdy mít nebudeme.
Ale pak se stal zázrak! Paní z jejich firmy zařídila převoz alespoň do Brna. Tam už by jsme si mohli zajet sami, jen sehnat větší auto. Ale pak přišel nečekaně další zázrak! Nabídl se nám kolega z práce, že tam má cestu a tak nám ho rád vyzvedne. To už jsem skákala radostí do stropu! :-)

Když ho kolega dovezl, nebyla jsem doma, manžel ho tedy montoval sám a alespoň mi posílal fotky. Už z těch jsem byla nadšená, okouzlená a já nevím co ještě.. 
Byl to ON. Pan božský stůl :))

Posuďte sami!

Vaše Teru

12 komentářů:

 1. Stul je pekny a urcite za ty trable stal. Pro me poradny stul - zaklad domacnosti:-). M.

  OdpovědětVymazat
 2. Přesně tak, stůl je základ! I když my máme miniaturní, aspoń konečně máme nějaký! Ten váš je parádní a krásné fotky! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko - nádhera, celkově tvůj vkus a styl je úžasný :)

  OdpovědětVymazat
 4. To je on, takový stůl já přesně hledám! A klidně bych si pro něj i zajela na Slovensko:D Můžu se zeptat na orientační cenu? Taky právě dlouho řeším TON, ale to bych šetřila dlouho... Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Urcite, stal 600eur, ale doporučuji fakt napsat o kalkulaci, uz ho mame rok a pul a nevim jestli treba nezdrazili :-( rozhodne levnejsi nez TOB a kvalita mi prijde stejna!:)

   Vymazat
 5. Vase bydleni je moc krasne , me zaujala ta detska zidlicka...odkud je prosim?
  Zdravi Tereza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc dekuji :) zidlicka je Stokke Tripp Trapp :)

   Vymazat
 6. Ten stůl je moc hezky.Mohu se zeptat na tu průhlednou podlozku,kterou na stole mate.Je nejak pridelana ke stolu.Dekuji.Radka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc dekuji :) podlozka je Stokke, přesný název nevim, ale je ke stolu pridelana pomoci takových silikonovych "lepitek" - nevim jak zo nazvat :))

   Vymazat

Instagram