Nový muž jménem Johnny

Nový rok je pro mne trochu hektický, ale zároveň plný nových (a většinou skvělých) věcí. Dokončila jsem úspěšně kurz interiérového designu, doma pořád něco předělávám či dodělávám a ještě jsme skoro pořád na střídačku nemocní. Takže najít trochu klidu a alespoň o trochu více času, abych se mohla věnovat i blogu, to je docela oříšek. Přiznám se, že je pro mne v této době daleko jednoduší cvaknout pár fotek, hodit je na INSTAGRAM a pokračovat v dalších věcech. Ono se to nezdá, ale aby nějaké to povídání v článku dávalo hlavu a patu, dá to občas dost zabrat a člověk to nemůže sesmolit během 5 minut. Blog mi ale moc chybí, proto doufám, že jakmile se vyhrabeme z nemocí, tak bude trochu klidu a já vás zase zahltím novinkami :-)

Dnešní článek je proto věnovaný jedné změně.
Pořád jsem totiž přemýšlela čím zútulnit pokoj pro hosty, protože zůstal s modrým kobercem po původním majiteli. Pořád jsem se s tím nějak nemohla sžít, a tak jsem dodělání této místnosti vždy odkládala na "jindy", kdy většinou jindy znamenalo "prdím na to" :-) Protože pořád bylo něco přednější. A to, že tady manžel nerad vrtá, mi to brzdilo o to víc. Když jsem však objevila firmu Pixers a jejich nabídku, byla jsem unešená. To je to, co jsem potřebovala. Mezi obrazy Pixers totiž naleznete i takzvaný plakát Pixerstick. Ten bez obtíží nalepíte kamkoliv a kdykoliv, a tak vrtačku už nikdy nebudete potřebovat. Je z pevného materiálu takže nehrozí, že by jste si ho častým sundaváním nějak zničili. Navíc ho můžete použít i v kuchyni či koupelně, pokud si necháte přidat dodatečnou ochranu povrchu.

Já jsem zvolila fotku mého oblíbeného Johnnyho Deppa ve velikosti 120x80 cm. V nabídce mají opravdu hodně fotek a rozměrů, takže si jistě vybere každý. Já jsem nadšená a manžel spokojený, že nemusel vrtat :-) Na zeď se to lepilo velmi dobře a já nemusela žehlit bublinky, které se dělají např.u tapet. Jedinou výtku bych měla na to, že na plakátu jsou vidět všechny nerovnosti, kterou zeď má. Ale je fakt, že na to, aby jste to viděli, musíte jít blíž. Takže když to shrnu - je to paráda!

Přeji krásný start do nového týdne a snad se zase brzy ozvu.

Vaše Teru


10 komentářů:

 1. Krásný, taky mám dvě černobílý zarámovaný fotky Johnnyho. Můj největší oblíbenec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. moc děkuji! Někdy je fajn "experimentovat" a vystavit si své oblíbence :)

   Vymazat
 2. Johnny je proste hezoun a tady mu to teda extra sekne:-), at jste zdravi. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Živého Johnnyho ani Jacka bych dom nechtěla. Ale na plakátu jsou super. Díky za další tip, Terezko.

  OdpovědětVymazat
 4. Povedene! Tam se musi zdat krasne sny;) Je to kusanec, vybrala jste dobre! Mejte se hezky. Nina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, Nino! Uvidíme co na sny pak řekne návštěva (ale většinou je to moje mamča nebo tchýně :-D ). Mějte se krásně a děkuji za komentář❤

   Vymazat

Instagram