Beauty corner

Dneska bych vám ráda představila můj skoro nejoblíbenější koutek v naší ložnici. Tím nejvíc oblíbeným je čtecí koutek, ale o tom vám povím zase příště, protože je neustále v procesu (znáte mě :-))

Tak toto je můj "beauty corner". Již z názvu je jasné, že je to ryze holčičí koutek. Já se sice maluji v koupelně, kde mám veškeré své serepetičky vyskládané, což samozřejmě hrozně irituje mého muže :-), ale zde, díky střešnímu oknu hned vedle, vidím všechno přece jen lépe. A tak "doladění" mého obličeje probíhá zde - nečekejte nic výrazného. Mám ráda přirozenost, takže si vystačím jen s lehkým makeupem, tužkou na oči a obočí a řasenkou. A pokud mě někdy někde potkáte (hlavně tedy bez dětí), vždy budu mít na puse nějakou výraznější rtěnku. Rtěnkám jsem propadla teprve nedávno, kdy mi kamarádka vizážistka doporučila značku MAC.. No a jak to tak bývá, propadla jsem tomu, protože rtěnky drží opravdu celý den. K tomu mám samozřejmě i daleko levnější varianty, protože v tomto případě - barev není nikdy dost :-)

V ložnici však probíhá i oblékání, protože součástí je velká šatna. Kdyby jste viděli mou malou půlku a tu manželovu, asi by jste byli překvapeni a smáli se. V tomto případě je totiž ženská on :-)
Mou hlavní nezbytností jsou krémy na ruce a cestovní sada kosmetiky L:A BRUKET, která je pro mě spíše taková designovka. Mám radši svěží vůně a tato sada je na mne moc kořeněná.

V dnešním článku bych vám představila i mou novou závislost. Staly se jí podprsenky zvané Brallete. Určitě už jste je u některých blogerek zahlédly, přijde mi, že je to teď trend no.1.
Tato stříbrnošedá varianta je z obchodu Be Chick, který patří právě dvou blogerkám Verče a Hance z http://www.theczechchicks.com/
Tímto holky jednoznačně doporučuji!

Tak co říkáte? Odoláte trendu nebo mu také propadnete?

Mějte se krásně a brzy.

Vaše Teru

1 komentář:

  1. Terezko, zdravím, moc pěkný koutek, jen co je pravda. Podprsenka je úžasná, jen já bych musela mít velikost tak 2x větší, a to už bych vypadala fakt blbě. Jsi štíhlounká, tak ti určitě dobře sedí. Měj se prima a hezké jarní dny.

    OdpovědětVymazat

Instagram