Zimní kávový (čajový) dýchánek

Nový rok se u nás nesl ve znamení všelijakých nemocí. Prvně manžel, později já a dokonce pak i obě děti. Ještě všichni trochu popotahujeme, ale doufám, že už máme na nějakou dobu vybráno a budeme si užívat klidných dní (pro mě znamenající žádné bitky mezi sourozenci :-)). I proto bude dnešní článek tak trochu o relaxu, který si každý z nás zasloužíme a měli bychom si ho umět dopřát. Pro někoho je relax četba, pro někoho např. fitness či nějaké wellness (nebo jen setkání) s kamarádkou (v mém případě jsou tyto dvě věci obrovskou součástí mé spokojenosti). Někdy se stane, že člověk prožívá nějakou svou osobní krizi a je vždycky jen na něm, jak se to rozhodne řešit. Nečekala jsem, že tohle budu zažívat v šestadvaceti letech, ale je to tu. Konečně však můžu říct, že začínám být po pár měsících spokojenější a víc sama sebou. Věřím, že je to na dobré cestě už napořád! Jdu do toho naplno a snad mě čeká splnění všech mých snů :-)

Máte i vy nějaké sny, touhy, za kterými si chcete jít? Povězte mi to, zajímá mě, jak "bojujete" vy!

Dnešní relax bude v příjemných tónech hnědé, bílé a zelenkavé. Hned jak jsem kolekci Chocolate zahlédla v obchodním domě KIKA, byla to láska na první pohled. Viděla jsem se u našeho velkého bílého stolu, obklopená vším tím co mám ráda a s pořádným hrnkem kávy v ruce.
No a ta káva. To je něco pro mne. Něco, bez čeho prostě nemůžu žít a můj den pak není den, ale spíše noc, během které musím fungovat. Ale zase si nemyslete, že jsem nějaký expert, to vůbec ne. Jsem jen takový malý kavárenský povaleč, který si tu kávu strašně rád vychutnává v pohodlném křesílku a u toho přemýšlí. Pro mě je to ten nejlepší relax. 

Doma je to posezení s kafíčkem samozřejmě spíše šup šup, ale i tak se vždycky snažím najít klid a vychutnat si ji bez dětí. A přesně tyhle momenty mají taky své kouzlo. Jste doma, v klidu, nikam nemusíte. Já si vždycky všechno nachystám, naaranžuji přesně tak, jak to mám ráda (v tomhle jsem možná hrozná, ale mám prostě ráda příjemné prostředí a hezké věci) a pak si teprve sednu. 
Nedílnou součástí dnešního zimního posezení bylo zapnuté topení na plné pecky (mrznu vždy a všude :-D) ale také kožešiny, polštářky a deky, které se postarají o větší útulno a mě skvěle zahřejí. Mlékovka ve tvaru kravičky, dokonalé zlaté příbory či roztomilá dóza na med jsou pak už jen třešničkou na dortu, kterou ocení snad i hosté.
Pokud máte poblíž KIKA nábytek, doporučuji se tam zajít podívat právě teď, stále probíhá výprodej a dají se tam najít opravdu krásné věci - např. kožešina, tácek "Mr.Right" atd. I již zmiňovaná kolekce Chocolate je momentálně v akci a já si pár kousků nechávám doma napořád :-) 

Tak se zatím mějte krásně a brzy se zase uvidíme!
Vaše Teru


1 komentář:

  1. A teď mají na kolekci chocolate slevu, ale jen na prodejnách....a my ji máme nejblíže 100 km :-(
    O všem? Ovšem!

    OdpovědětVymazat

Instagram