Nordic Day & Bella Rose


Když jsem před několika lety začínala naplno řešit bydlení (a tím i blog) a stěhování do domu, který mohl být přesně takový, jaký jsem si jen mohla přát, měla jsem po ruce vždy dva e-shopy, na které jsem nikdy nedala dopustit. Tím prvním byl minimalistický Nordic Day a tím druhým byl o něco romantičtější Bella Rose, který patřil stejné majitelce Martince. Vždy, když jsem chtěla něco nového, krásného a skvělého, věděla jsem, že tady seženu cokoliv. Nikdy mě nezklamali :-)


Ale jak se říká, všechno hezký jednou skončí, ale v tomhle případě není vůbec potřeba smutnit. Končí sice onen minimalistický Nordic Day, ale všechen sortiment už delší dobu seženete právě na Bella Rose, se kterým nadobro "spojili své síly". Bella Rose (jak už i z názvu vyplývá) sice zní romanticky, ale seženete tam již naprosto všechno - od květinek, po geometrii. "Strohý" minimalistický styl (a nejen ten) si zde můžete vyfiltrovat. Já teď pouze přicházím jako posel - více Vám pak poví přímo majitelka Martinka na tomto videu - video k uzavření Nordic Day.

Pokud si nejste jisti, jaký styl se Vás nejvíce dotýká, jaké je vaše bydlení nebo co se k Vám hodí, zkuste Test stylů. Zabere Vám chviličku a díky němu zjistíte, jak si stojíte a co by se nejvíce hodilo k vaší povaze - jste minimalista? Nebo spíše romantik a křehká duše? Každý z nás je jiný, každému sedne něco jiného (to máte stejné i s oblečením) a nelze nás škatulkovat. Každému v žilách koluje více osobností, stejně tak se ke každému hodí jiný styl. Nikdo není 100% minimalista nebo romantik. Ve finále zjistíme, že přesně tyhle rozdílnosti z nás dělají to, čím jsme. A i když nám vyjdou tři různé styly, zjistíte, že k sobě tak dokonale pasují, že všechno do sebe najednou skvěle zapadá.
Asi Vás překvapí, že i můj výsledek testu také není tak jednoznačný - vždycky jsem si myslela, že jsem spíše minimalista, ale postupem času člověk o sobě zjišťuje více a více nových věcí :-)


Hravý eklektik s nespoutanou myslí
Vy se do škatulek zavřít opravdu nenecháte a tenhle kvíz jste si udělali určitě hlavně pro zábavu, že ano!? Bydlení vás totiž baví a v interiéru úspěšně kombinujete i zdánlivě nezkombinovatelné.
Z každého stylu si rádi vybíráte to, co se vám zrovna hodí, ať už skandinávské nadčasové kousky, vintage poklady anebo bohémské stylovky. Citlivými a někdy i odvážnými kombinacemi vytváříte svůj vlastní originální interiérový mix, protože hlavní je pro vás osobitost. Naše rady sice tím pádem asi ani nepotřebujete, doporučujeme vám ale mrknout na náš moderní nordic stylvintage kousky s kapkou romantiky anebo bohémský styl ve skandinávském pojetí.
A pokud se nebojíte barev, mohla by vás zaujmout i značka Rice anebo americké papírnictví Rifle Paper.


Skandinávský styl: 28 %
Moderní styl: 28 %
Romantický styl: 22 %
Přírodní styl: 22 %Tak jak jste dopadli vy? Podělte se se svým výsledkem! Myslím, že budete překvapeni, stejně jako já :-)

Krásný den,

Vaše Teru

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram