Designová předsíň Ventum


Dlouho jste o mne na blogu nic neslyšeli, že? Za to se Vám už pravidelně omlouvám, vlastně nejen Vám, ale i sobě, protože psaní je taková moje malá terapie. Ale přiznám se, že teď v létě je toho času ještě méně, ale vy mi to jistě odpustíte, že? Sledujte můj Instagram a nic Vám neunikne, tam jsem aktivní vždy :-)

Ale dnes mám pro Vás zrovna jednu moc hezkou zprávu. Doslova bombu pro designové blázny jako jsem já. A věřím, že takových bláznů je na mém blogu a Instagramu víc než dost :-)

Dovolte mi, abych Vám představila český výrobek společnosti Dřevotvar, která je v Čechách již od roku 1951. Tato společnost prodává své výrobky téměř do celého světa, seženete u nich nejen nábytek, ale také kuchyňské doplňky jako jsou designové mlýnky, vařečky atd.
Výrobek, který Vám chci dnes představit je nadčasová modelová řada předsíňové sestavy Ventumkterá byla oceněna na brněnském veletrhu Mobitex 2018 cenou za progresivní design. Stěna byla navržena předním designérem Petrem Novaguem, několikanásobným držitelem ocenění Red Dot Design Award, a je stvořena pro milovníky minimalistického a luxusního designu. 
Už z webu budete unešeni, ale jakmile ji uvidíte naživo - budete paf stejně jako já. 
Nemohla jsem z ní spustit oči. Ta souhra minimalismu s luxusem. Čisté linie a kvalitní přírodní materiály jako masivní dub a dýha, to pro mě znamená luxus. Víte, že miluji beton, ale ještě více dřevo. Ventum toto splňuje na 1*, je to totiž dokonalá souhra obojího.


Na výběr máte z několika kombinací a je tak jen na Vás, která varianta se Vám bude domů hodit více. Součástí každé varianty jsou designové dubové háčky na kabáty či kabelky, velké praktické zrcadlo pro kontrolu outfitu před odchodem z domu, které ale ukrývá i několik poliček např. na čepice.  Skvělé řešení mi připadá i ve formě poliček na odkládání drobností jako jsou např. brýle či klíče. Zrovna tyhle dvě věci před odchodem z bytu neustále hledám a vždycky u toho pěkně nadávám :-) 
Měla jsem možnost nafotit několik variant, mě osobně nejvíce zaujala ta s betonovou stěrkou, protože by se skvěle hodila i k nám :-)

Která zaujala Vás a dokázali by jste si ji představit u sebe doma?
Dejte vědět! 


Mějte se krásně,
Vaše Teru


 1. varianta 

2. varianta


Detaily 3.varianty


Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram